Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde, yalnızca hafta içi mesai saatlerinde kargoya teslim edilir. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir gecikme olması halinde ise size üyelik bilgileriniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Gymhams garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünlere dair e-posta ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta olmaması durumunda konu ile ilgili e-posta ile tarafınıza bilgi iletilecektir.

yexech.com online spor giyim alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.